Nauczyciele

Koki Suetsugu
Śródmieście (Warsaw)

Pianista z Saitama w Japonii. Urodzony 11 czerwca 1998.

Kilka razy w tygodniu daje recitale fortepianowe w sali koncertowej Fryderyk na warszawskiej Starówce.

Edukację muzyczną i naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 14 lat. Ukończył liceum muzyczne w Saitama w Japonii. Następnie ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w klasie prof. Jerzego Sterczyńskiego.

YouTubeWeb SiteInstagram
Michika Yoda
Żoliborz (Warsaw)

Pianistka działający w Polsce i Japonii.

Naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku 4 lat, a po ukończeniu liceum muzycznego i uczelni muzycznej przez 4 lata pracowała jako nauczyciel gry na fortepianie w dużej szkole muzycznej w Japonii dla dzieci w wieku od 3 lat do dorosłych.

Od 2020 roku uczęszcza na staż artystyczny Uniwersytetu Muzycznego Chopina, a od 2022 na studia magisterskie.

Będziemy wspólnie wspierać naszych uczniów, aby mogli doskonalić swoje umiejętności gry na pianinie i poczuć radość z muzyki.

Haruka Matsumoto
Mokotów (Warsaw)

Pianistka urodzony w Osace (Japonia) w 1995 roku.
Od dzieciństwa zdobywała najwyższe nagrody w licznych konkursach krajowych i międzynarodowych.

Haruka Matsumoto dawała recitale solowe w Sumida Triphony Hall, a obecnie regularnie daje recitale fortepianowe w Sali Koncertowej Fryderyk na starowce w Warszawie. Koncertuje głównie w Japonii i Polsce.

Po ukończeniu Liceum Toho i Uniwersytetu Toho w Tokio, Od 2018 roku do chwili obecnej uczestniczy w staze artystycznych Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

 

InstagramWebsite
Hitomi Nishio
Osaka (Japan)

Instruktorka gry na fortepianie i pianistka obecnie działający w Japonii.
Ukończyła kurs muzyczny w gimnazjum w Osace, a po ukończeniu uczelni muzycznej w Osace, pracując jako performerka, przez trzy lata zdobywała doświadczenie jako wykładowca w szkole muzycznej w Osace, rozwijając własne umiejętności wykonawcze. Pojechała do Europy, żeby to ulepszyć. Od 2017 roku uczestniczy w zajęciach artystycznych Akademii Muzycznej Chopina, które ukończy w 2021 roku.

Obecnie przebywa w Osace (Japonia) i jest dostępna na lekcjach ONLINE czasu japońskiego. Oferujemy ciekawe lekcje gry na pianinie w przyjaznej atmosferze, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

 

お気軽にご相談ください!

 

ショパン音楽教室ロゴ透明ショパン
ショパン音楽教室は、LINEやメールでのご相談を受け付けております!
  • レッスン日時のご相談
  • オンラインレッスン機材やインターネット環境についてのご相談
  • ピアノのご購入のご相談
  • ワルシャワ在住者向け対面レッスンのご相談

などなど、なんでも、どうぞお気軽にご相談ください!

>ヨーロッパと繋がれる!

ヨーロッパと繋がれる!

ポーランド国立ショパン音楽大学に留学中の講師が、現地から生レッスン!講師経験豊富です。

CTR IMG